About Kleo Zane

Jam me fat qe jam nje njeri i cili beson te verteten. E kush mund ta thote te verteten vec islamit? Jo vetem une jam me fat por cdo njeri i cili eshte i pergezuar me kete gje. Edhe sikur gjithe pasurine e botes te me jepnin kurre nuk do ta ndryshoja, ke? Fene time! Nuk po e bej si te tjeret qe flasin per dashurine, per ?? qe rreh, por kane harruar dike me te rendesishem se ?? qe rreh! Ata qe nuk e kuptojne kete tekst jane ata qe gjithe diten rrine ne telefon dhe tallen me kesisoj gjerash. Ah, at

  • Hot
  • Latest